Teslimat ve İade

Teslimat & İade

 

Teslimat Bilgisi:

Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü, kapıda ödemeli siparişiniz ise 7 İş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin:

Siparişiniz “Hazırlık” aşamasında ve eğer ürününüz henüz kargo yetkililerine teslim edilmediyse 0352 2248112 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@drazizsatana.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz aynı gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci:

İade ürününüz size teslim tarhinden itibaren 14 gün içinde alınacak, Şatana Teknoloji Sistemleri Ltd. Şti. yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlarına uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

İade ve değişim şartları aşağıdadır:

• Ürün (ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise; iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, iç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

• İç giyim alt çamaşırlarda, silikon sütyenlerde ve korselerde hijyen dolayısıyla değiştirme yapılmamaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazmin etme hakkına sahiptir.

İade ve Değişim Adresi:

Şatana Teknoloji Sistemleri Ltd. Şti.

Erciyes Teknopark, Yıldırım Beyazıt Mah. Aşık Veysel Blv.

E.Ü. TGB İdare ve Kuluçka 4 No: 67/3 İç Kapı No: 82

Melikgazi, Kayseri, TÜRKİYE